Κυριακή, 28 Απριλίου, 2024

Δελτίο Τύπου για το άρωμα “ΜΥΘΗ”

Την Παρασκευή 17-3-2023 στο The Mall Athens, μαθητές από Γυμνάσια και Λύκεια όλης της χώρας έστησαν 54 Εικονικές Επιχειρήσεις, τις παρουσίασαν στο κοινό και στην κριτική επιτροπή του JA Greece. Κεντρική στόχευση των μαθητών ήταν οι πρωτότυπες λύσεις σε κοινωνικά και οικολογικά προβλήματα με τη χρήση νέων τεχνολογιών.

Ανάμεσα σε αυτές τις συμμετοχές και η Εικονική Επιχείρηση “ΜΥΘΗ” των ΕΠΑΛ ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΛ ΘΗΒΑΣ σε ένα καλαίσθητο περίπτερο με παρουσίαση δυο αρωμάτων unisex . Το “Dion” και το ” Secret Kisses”

Οι 10 καλύτερες εικονικές Επιχειρήσεις θα ανακοινωθούν στις 19 Μάιου στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στο Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος

Συνεχίζουμε να διεκδικούμε την πρώτη θέση στο promo video των αρωμάτων , το οποίο αυτή τη στιγμή  βρίσκεται στη δεύτερη θέση.  Η ομάδα που θα συγκεντρώσει τις περισσότερες ψήφους θα κερδίσει το Public Choice Award (Bραβείο Kοινού) το οποίο θα απονεμηθεί στη μεγαλειώδη τελική εκδήλωση του προγράμματος τoν Μάιο

Γιαυτό ψηφίζουμε στο Link : https://jagreece.org/promovoting/