Home ΑΡΧΙΚΗ Συγχαρητήρια στου μαθητές μας για την συμμετοχή τους στην Α’ φάσης του...

Συγχαρητήρια στου μαθητές μας για την συμμετοχή τους στην Α’ φάσης του Πανελλήνιου σχολικού Πρωταθλήματος Στίβου

0

Στο πλαίσιο της διεξαγωγής της Α’ φάσης του Πανελλήνιου σχολικού Πρωταθλήματος Στίβου που διεξήχθη την Παρασκευή 5/4/24 στο Δημοτικό Στάδιο Θήβας συμμετείχε το ΕΠΑΛ Θήβας με 7 μαθητές και 1 μαθήτρια. Αξίζουν τα συγχαρητήρια μας: η Τσεκουρίδη Μελίνα για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στα 100μ. και για την πρόκριση της στη Β φάση, ο Λιγομενίδης Κωνσταντίνος για τη δεύτερη θέση στα 200μ.,  ο Σάλτας Κωνσταντίνος για τη 4η θέση στα 100μ, ο Μπαλαντίνης Αλέξανδρος για τη 3η θέση  στα 400μ, ο Τσακανίκας Σωτήριος για τη 4η θέση στα 200μ, Τερόλλι Άρμπι για τη 5η θέση στα 1500μ καθώς και τους Πανάγου Ιωάννη – Δαυίδ και Κακάβα Χρήστο για τη συμμετοχή τους στη Σφαιροβολία.

NO COMMENTS