13 C
Σάββατο, 27 Απριλίου, 2024

Συγχαρητήριο μήνυμα στους επιτυχόντες των Πανελλαδικών Εξετάσεων.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΕΠΑΛ ΘΗΒΑΣ, θέλουμε να εκφράσουμε από καρδίας τα θερμά μας συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας (και όχι μόνο) που πέτυχαν μέσω της διαδικασίας των Πανελλαδικών εξετάσεων, την είσοδό τους στα ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα της χώρας.

Οι κοπιαστικές προσπάθειες όλων των προηγούμενων χρόνων, με την επιτυχία σας, αναγνωρίζονται και επιβραβεύονται με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, ανοίγοντας νέους ορίζοντες. Ευχόμαστε ολόψυχα να ζήσετε το όνειρο σας, να ανταποκριθείτε με επιτυχία στο νέο κύκλο σπουδών σας και να πετύχετε τους στόχους σας.

Συγχαρητήρια επίσης αξίζουν στους γονείς αλλά και στους εκπαιδευτικούς, οι οποίοι στάθηκαν αρωγοί στις προσπάθειες των παιδιών συμβάλλοντας στην επιτυχία τους.

Στους μαθητές που δεν τα κατάφεραν αυτή τη φορά, ευχόμαστε καλή δύναμη για μια νέα προσπάθεια, που θα τους οδηγήσει στην επιτυχία.

Καλή πρόοδο σε όλους.